Odmiany wczesne

 
Rumba Truskawki
 

 
Wczesno dojrzewająca czerwcowa odmiana truskawki. Dojrzewanie owoców przypada jak u Honeoye. Owoce wyróżniają się jaskrawoczerwonymi owocami. Mocne punkty Rumba to długa trwałość i piękny połysk, który jest wciąż uderzający nawet po kilku dniach przechowywania. Rumba praktycznie nigdy nie ma zdeformowanych, nieprawidłowo utworzonych owoców.
Odmiana nadaje się do upraw w chłodnych regionach Uprawy Europie Wschodniej i Północnej. Na wolnym powietrzu Rumba jest najczęściej uprawiana, jako alternatywa dla Honeoye. Rumba jest również z powodzeniem uprawiana w tunelach.
Własność Fresh Forward. Rozmnażanie (nawet na własne potrzeby), dalsza odsprzedaż bez zgody właściciela bezwzględnie zakazana.
 
 

 

 
Broszura informacyjna <POBIERZ>
 
 
 

Flair Truskawki
 

 
Wczesna deserowa odmiana truskawki. Plonuje najszybciej na rynku. Owoce niezwykle poszukiwane za ich wygląd, aromat i pyszny smak. Idealna odmiana do upraw przyspieszonych pod tkaniną. W uprawie pod osłonami(szklarnie i tunele) od początku zbioru zbieramy owoce codziennie.
Własność odmiany holenderski hodowca Flevo Berry. Odmiana licencjonowana; rozmnażanie na własne potrzeby, dalsza odsprzedaż bez zgody właściciela zakazana.
 
 

 
 

Broszura informacyjna <POBIERZ>
 
 
 

 
Dahli Truskawki
 

 
Wczesna odmiana o doskonałej jakości owocu. Owoce duże o jasno czerwonym kolorze. Jędrne, błyszczące, stożkowate, bardzo smaczne. Trwałe w transporcie, zachowują połysk i kolor po wyjęciu z chłodni. Owocuje 2 dni przed Rumba. Idealna do sprzedaży hurtowej i w supermarketach. Roślina o silnym systemie korzeniowym.
Własność odmiany Flevo Berry. Odmiana licencjonowana; rozmnażanie na własne potrzeby, dalsza odsprzedaż bez zgody właściciela zakazana.
 
 

 

 
Broszura informacyjna