Odmiany średnio wczesne

 
Falco Truskawki
 

 
Nowa Średnio wczesna holenderska odmiana truskawki. Pierwsze zbiory owoców rozpoczynają się  trzy dni przed Elsanta.
Owoce charakteryzują się dużą wielkością i kształtnymi owocami. Roślina wydaje się być silna i odporna na choroby od glebowe. Owoce o bardzo dobrym połysku i wybarwieniu. W badaniach prowadzonych w kilku niemieckich stacjach doświadczalnych w 2019 roku; jej smak przewyższał te u Elsanty  , % owoców klasy 1na poziomie 86%. Średnia waga owoców 24  gramy. Owoce jędrne i dobre w handlu towarowym. Plenność bardzo duża
Własność odmiany Flevo Berry. Odmiana licencjonowana; rozmnażanie na własne potrzeby, dalsza odsprzedaż bez zgody właściciela zakazana.

 

 

 
 
 

Sonsation  Truskawki
 

 
Sonsation to najnowsza odmiana deserowa w połowie sezonu truskawkowego. Owoce: super aromat i smak, wspaniały połysk i jasna barwa. Odporna na wymarzanie. Łatwy zbiór wyeksponowanych owoców, silny system korzeniowy
Jest dobrą alternatywą (dla takich odmian jak Sonata czy Elsanta) zarówno w uprawie polowej jak i sterowanej w szklarni np. na zbiór jesień – wiosna.
Dlaczego w polu? Kwiatostany pod liśćmi to naturalne zabezpieczenie przed majowymi przymrozkami.
Dlaczego pod osłonami? Duża wydajność z krzaka przy dużym zagęszczeniu. Regularne owoce, duży udział klasy pierwszej, skumulowany zbiór oraz wysoka odporność na upały!
Własność odmiany holenderski hodowca Flevo Berry. Odmiana licencjonowana; zarejestrowana w 2016 roku; rozmnażanie na własne potrzeby, dalsza odsprzedaż bez zgody właściciela zakazana.
 
 
 
 

Pobierz broszurę<POBIERZ>